1 2 3 4

Kontakty

RB SOU autoopravárenské s.r.o.
Zengrova 38, Ostrava - Vítkovice
Telefon: 596 614 376
 

IČO: 25 36 41 03
Č.účtu: 19-8133850267/0100

 
MAPA
 
Jméno aprobace
 telefon e-mail
Vedení školy
Ing. Iveta Trtíková
zřizovatelka školy
596 611 506
ekonom@souauto.cz
 
Ing. Bc. Tomáš Miklovič
ředitel školy

596 614 376
reditel@souauto.cz

Mgr. Pavel Cnota
zástupce ředitele školy, OAD, AUT

596 614 376 (kl. 24)
cnota@souauto.cz

Jaroslava Rokoszová
hospodářka školy
596 611 506
hospodarka@souauto.cz
 
Pavlína Janoušková
sekretariát školy
596 614 376
rbsou@souauto.cz
 
Pedagogický sbor
Bc. Zdeněk Alčer

ICT, ELE, metodik ICT
596 614 376 (kl. 36)
alcer@souauto.cz

Bc. Zbyněk Barta

TEV, OBN
596 614 376
barta@souauto.cz

Mgr. Eva Benešová

CJL
596 614 376 (kl. 31)
benesova@souauto.cz

Mgr. Svatopluk Daniš

TCH, PSZ, SZA, STT
596 614 376 (kl. 33)
danis@souauto.cz

Jaroslav Grygerek

Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
grygerek@souauto.cz

Ladislav Hampl

Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28)
mistri@souauto.cz

Mgr. Zdeňka Hutinová

Výchovná poradkyně + Metodik prevence
596 614 376
hutinova@souauto.cz

Mgr. Zdenek Chyba

KTE
596 614 376 (kl. 33)
chyba@souauto.cz

Ladislav Krompolc

Učitel odborného výcviku
596 614 376 (kl. 28), 603 522 968
krompolc@souauto.cz

Mgr. Eva Musilová ANJ
596 614 376 (kl. 34)
musilova@souauto.cz

Mgr. Zdeňka Rašková

MAT + FYZ
596 614 376 (kl. 32)
raskova@souauto.cz

Mgr. Michaela Šamajová

Správce webových stránek
-
samajova@souauto.cz

Učitel autoškoly
Ing. Bc. Tomáš Miklovič 608 759 742
Zástupce rodičů školské rady
Ing. Petr Delong p.delong@email.cz